Parapety

Alston

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest obróbka komponentów kamiennych tzw. konglomeratów marmurowych (Aglomarmur). W naszej ofercie znajdą państwo produkty wykonane z wysokiej jakości konglomeratów marmurowych pochodzących z Włoch, co jednocześnie jest gwarancją najwyższej jakości wyrobu. Firmy włoskie to eksperci w dziedzinie kamienia naturalnego i już od wielu lat zajmują się produkcją konglomeratów marmurowych.

Firma ALSTON specjalizuje się głównie w wykonawstwie:
- parapetów
- blatów kuchennych i łazienkowych
- stołów i lad
- elementów schodów (stopnie i stopnice)
- posadzki
- elementów kominków

JaroMax


Obecnie posiadamy kompleksową ofertę parapetów, która spełnia najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Ponadto w ramach projektu TECHNIKA OKIENNA, wprowadziliśmy do oferty produkty dedykowane bezpośrednio dla ekip montażowych, m.in. asortyment mocowań ramowych, produkty wykorzystywane w montażu okien systemem 3-warstwowym – w tzw. technice „ciepłego montażu”, asortyment do klejenia i czyszczenia profili okiennych oraz wiele dodatkowych produktów wspomagających montażystów w ich codziennej pracy.
W ofercie posiadamy parapety:
-PVC komorowe
-PCV renowacyjne
-Stalowe
-Aluminiowe
-ALU-PŁYTKA
-Aglomarmurowe
-Granitowe
-Marmurowe
-MDF

Polmar

Firma POLMAR działa na rynku od 1994 roku. Jako jedyni w Polsce rozpoczęli produkcję wyrobów z konglomeratu marmurowego na nowoczesnej włoskiej linii technologicznej. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się dostępne w różnorodnej gamie kolorystycznej parapety wewnętrzne, efektowne daszki na słupki ogrodzeniowe, wyposażenie budynków inwentarskich oraz parapety zewnętrzne z laminatów poliestrowych.
Przez lata doświadczeń oraz współpracy z wieloma firmami liczącymi się na rynku budowlanym nasza firma rozwijała się bardzo dynamicznie. Nowe inwestycje pozwoliły stać się nam znaczącym producentem wyrobów z kamienia naturalnego.
Oferujemy szeroką gamę produktów z AGLOMARMURÓW, MARMURÓW oraz GRANITÓW, a w szczególności:
parapety
blaty kuchenne oraz łazienkowe
stopnie schodowe (schody)
obudowy kominków (kominki)
Materiał używany w procesie produkcyjnym pochodzi z bogato zaopatrzonych, największych kamieniołomów oraz hurtowni kamienia na świecie, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Co więcej, nowoczesna technologia, zaawansowane maszyny oraz doświadczona kadra jest gwarantem precyzyjnego wykonania oraz obróbki kamienia.

Vox

Parapety wewnętrzne i renowacyjne stanowią trwałe i estetyczne wykończenie okna oraz praktyczny element wyposażenia pomieszczenia.

Parapety komorowe są bardzo wytrzymałe i lekkie a gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie parapetu do dowolnejaranżacji wnętrza.

Parapet renowacyjny (nakładka parapetowa) umożliwia estetyczne maskowanie zniszczonych a trudnych do wymiany parapetów w starym budownictwie.

Parapety charakteryzują się szybkością montażu i estetyką, a dzięki przyjemnej w dotyku, gładkiej strukturze są łatwe w utrzymaniu czystości a dzięki wysokiej jakości okleinom nie odbarwiają się pod wpływem promieniowania słonecznego.