Rolety wewnętrzne

GORBI

GORBI jest firmą prywatną istniejącą od 2002 roku. Początkowo zajmowała się produkcją i hurtową sprzedażą rolet materiałowych, verticali i moskitier. Obecnie GORBI jest jednym z liderów na Lubelszczyźnie w produkcji i dystrybucji profesjonalnych osłon okiennych: rolet materiałowych wykonywanych na nowoczesnym systemie VEGAS, verticali, żaluzji aluminiowych i naturalnych, mat drewnianych, plis, moskitier, żaluzji i rolet fasadowych, rolet aluminiowych zabezpieczających i antywłamaniowych, markiz, krat i bram garażowych.

Naszym klientom oferujemy osłony, dekoracje oraz zabezpieczenia okien i innych przeszklonych powierzchni, tarasów i ogrodów zimowych. Nowoczesne funkcjonalne produkty w szerokiej gamie kolorystycznej i w każdym wymiarze, a przede wszystkim najwyższej jakości, gdyż kierujemy się zasadą: "jakość drogą do sukcesu". Profesjonalne doradztwo, montaż i serwis.

Z naszych usług korzystają: klienci indywidualni, dystrybutorzy okien, projektanci i architekci, firmy budowlane, instytucje użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe, szkoły, uczelnie i służba zdrowia.

VELLO

Firma Vello wykorzystyjąc w swojej działalności wieloletnie doświadczenie w branży,
zapewnia wysoką jakość tworzonych produktów. Dzięki zdobytej wiedzy
do każdego zamówienia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, tak aby gotowa osłona okienna spełniała
oczekiwania wszystkich naszych klientów.
Oferta:
- rolety wewnętrzne przyszybowe, mini, plisa, wolnowiszące, maxi i przestrzenne
- moskiteiry