Klamki, wkładki, dodatki

ALUBRASS

Podstawową działalnością firmy jest dystrybucja okuć stolarki budowlanej. Oferujemy dziesiątki wzorów, wykończeń i rodzajów produktów.

ALUBRASS zapewnia optymalną obsługę klienta, kierując się jakością, marką i przystępną ceną swoich produktów. Dzięki temu nasza działalność ewoluuje, tworząc szerokie spektrum odbiorców, usatysfakcjonowanych jakością oferowanych usług.
Oferta
-klamki na dlugim szyldzie
-klamki zewnętrzne
-klamki na rozecie
-klamki inwestycyjne
-szyldy
-wkładki
-odbojniki
-tunele i nasadki

AXA

Nowoczesny Design
- prosty a zarazem elegancki kształt opierający się sezonowym modom
- ergonomiczny i nowoczesny kształt rękojeści, gałek i pochwytów
- unikalny, ozdobny szlif powierzchni
- rozety dostępne do każdej z oferowanych linii produktów
- dostępność jednej linii klamek w wersji do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
- potwierdzone certyfikatami ITB klasy bezpieczeństwa niedostępne od zewnątrz śruby montażowe (niewidoczne z zewnętrznej strony drzwi)  
- w klasie 3 otwór pod wkładkę jest wzmocniony blachą ze stali hartowanej, natomiast klasa 3 z zabezpieczeniem posiada dodatkowe przykrycie wkładki bębenkowej
- różnorodność oferowanych rozstawów (dotyczy okuć zewnętrznych: 72, 90, 92 mm)
- nowatorskie rozwiązania wspomagania klamki (kasetka)

GAMET

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.
W swoim asortymencie Spółka posiada:
uchwyty meblowe,
gałki,
wieszaki,
nóżki do mebli,
klamki,
prowadnice
GAMET S.A. jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

HOPPE

HOPPE jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku europejskim w zakresie rozwoju,
produkcji i sprzedaży systemów okuć drzwiowych i okiennych z aluminium,
stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz mosiądzu.światowa sieć sprzedaży ze spółkami dystrybucyjnymi w Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA
wszystkie zakłady produkcyjne grupy HOPPE w Niemczech, we Włoszech i w Czechach posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001:2000
klamki do drzwi zewnętrznych produkowane z aluminium, stali szlachetnej i mosiądzu spełniają wymagania zgodne z normą DIN EN 1906:2012-12 we wszystkich wariantach i klasach bezpieczeństwa
markowe okucia wysokiej jakości za rozsądną cenę
10-lat gwarancji na działanie wszystkich klamek okiennych i drzwiowych
profesjonaliści wybierają produkty HOPPE

INFINITY

W naszej gamie klamek znajdują się produkty nowoczesne jak i klasyczne cechujące się elegancją i nowatorskim designem. Znacząca część naszej kolekcji to własne projekty.

Nasze własne projekty są objęte ochroną patentową jako wzory przemysłowe na terenie całej Wspólnoty Europejskiej czego potwierdzenie można znaleźć w bazie OHIM, dzięki temu uzyskaliśmy gwarancję wyłączności na nasze wzory.

Oferta podzielona jest na Premium Line, Infinity Line oraz Eco Line, pierwsza przynależy do wyższej grupy Premium, druga to klasa średnia a trzecia ekonomiczna.
Klamki Infinity Line zostały poddane restrykcyjnym badaniom w Instytucie Techniki Budowlanej uzyskując bardzo dobry wynik potwierdziły, że są najlepszym wyborem do drzwi.

Przy tworzeniu wzorów do naszej oferty kierujemy się funkcjonalnością, oryginalnością, stylem. Pragniemy aby nasze klamki nie były tylko dopełnieniem wnętrza ale żeby swoją niepowtarzalnością i byciem trendy dodawały blasku i elegancji każdemu obiektowi.

Metal-Bud


Nasza firma już od 1965 roku zajmuje się dostarczaniem swoim Kontrahentom wysokiej jakości produktów z gamy okuć drzwiowych, takich jak klamki drzwiowe, gałki, szyldy, uchwyty, wizjery, zawiasy, zasuwki oraz wiele innych produktów zaprojektowanych przez czołowych projektantów i wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Klamki drzwiowe sygnowane logiem Metal-Bud są dobrze rozpoznawalne w Polsce i Europie co potwierdzają nagrody takie jak m.in. „Najlepsze w Polsce” oraz „Laur Konsumenta” przyznane naszej firmie za jakość i wzornictwo oferowanych produktów.