Drzwi zewnętrzne

Capek

Drzwi stalowe Capek są estetycznymi drzwiami produkowanymi zgodnie z wewnętrznymi procedurami jakości oraz zharmonizowaną normą PN-EN 14351-1+A1;2010. Jest to najlepiej wyposażone skrzydło produkcji naszej firmy i jak do tej pory najgrubsze (56mm). Procedury oraz technologia wytwarzania pozwalają uzyskać wysoką jakość oraz powtarzalność produktu.

Drzwi wykonane niemal wyłącznie z blachy, są odporne na ”zwichrowanie” oraz bez problemu znoszą wpływ różnej pogody. Standardowe wyposażenie naszych skrzydeł zostało w drzwiach JOWISZ ulepszone; zamiast zawiasów klasy "5" użyte zostały zawiasy klasy "7" oraz bolce przeciwwyważeniowe znacznie grubsze od standardowych.

Drzwi JOWISZ wyposażone są również w zupełnie nowe zamki - zarówno dolny, podstawowy zamek jak zamek górny są trzybolcowe.

Podstawowym przeznaczeniem drzwi JOWISZ jest główne wejście do domu jednorodzinnego. Drzwi produkowane są w szerokiej palecie kolorów oraz tłoczeń -  staralismy się tak je dobierać, żeby można było łatwo dopasować kolor drzwi do okien w domu.

Delta

DELTA to rodzinna firma, która została
założona w roku 1992
przez Zbigniewa Różyckiego.
Od początku swego istnienia
zajmowała się stolarką drzwiową,
ze szczególnym nastawieniem na
zabezpieczenia mechaniczne, głównie
drzwi antywłamaniowe i zamki.
Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki
jest rozpoznawalna w całym kraju jako
czołowy polski producent drzwi
antywłamaniowych, przeciwpożarowych
i dymoszczelnych oraz o zwiększonej
izolacyjności akustycznej lub cieplnej
Ponad 20 lat doświadczeń,
stosowanie innowacyjnych technologii,
profesjonalny zespół pracowników,
zapewniają Państwu
wysoką jakość
naszych produktów.

Doorsy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bardzo dobry produkt pod względem technologicznym oraz estetycznym, co poparte jest licznymi aprobatami i certyfikatami.

Produkowane przez nas drzwi znajdują zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.
Drzwi zewnętrzne DOORSY, charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

El Prema

Bogata tradycja wynikająca z ponad 20-letniego doświadczenia, ze skutecznym połączeniem myśli technicznej z innowacyjnymi rozwiązaniami w produkcji drzwi, zaowocowało technologią na miarę naszych czasów i oczekiwań rynku stolarki drzwiowej.

Wykonanie, jako kompozyt różnorodnych materiałów; od drewna po stal poprzez szyby zespolone i płyty poliuretanowe-izolacyjne, dają wszelkie walory potrzebne dzisiejszym drzwiom zewnętrznym.

Erkado

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny
i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają,
że dziś coraz częściej otwierasz... drzwi ERKADO.
Kluczową cechą drzwi zewnętrznych Erkado jest zastosowanie innowacyjnej technologii
produkcji. Technologia ta pozwala na zachowanie piękna drzwi drewnianych z jednoczesną eliminacją
większości problemów towarzyszących tradycyjnym technologiom płycinowym takich jak: rozsychanie
i przesuwanie się kasetonów drzwiowych, wypaczanie się skrzydeł, nierównomierne
wybarwianie się poszczególnych elementów drzwi, pękanie i falistość oklein oraz problemy
z wypełniaczami spoin.

Mar-Tom

Firma Mar-Tom posiada bogatą ofertę dzwi metalowych przeznaczonych
m.in. do domów, mieszkań, budynków gospodarczych czy pomieszczeń technicznych.
W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta w asortymencie dostępne są drzwi:
zewnętrzne, wejściowe wewnętrzne, antywłamanoiowe, akustyczne, energooszczędne,
przeciwpożarowe, dymoszczelne, dwuskrzydłowe oraz drzwi z doświetlami bocznymi.
Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, ocynkowanej
pokrytej wielowarstwowo laminatem drewnopodobnym, odpornym na warunki atmosferyczne.

Porta

Nowoczesne wyroby, których niepowtarzalny design wpisze się bezbłędnie w wizerunek każdego domu jednorodzinnego, szeregowca czy lokalu usługowego. Precyzyjne i oryginalne wykończenia gwarantują najwyższą satysfakcję z ich użytkowania. Co ważne nasze drzwi zewnętrzne wykonane są z wysokiej klasy materiałów oraz pokrywane wytrzymałymi lakierami, odpowiedzialnymi nie tylko za podwyższenie odporności tych wyrobów na czynniki atmosferyczne, ale również za nadanie im unikalnego wyglądu. Warto bliżej przyjrzeć się modelom dostępnym w naszej ofercie i wybrać te, które w największym stopniu sprostają Państwa wymogom.

Profil-Bud

Wychodząc naprzeciw dużym wymaganiom klientów tworzących styl życia, kochających swoje domy pomagamy tworzyć dom piękniejszy, bardziej wartościowy, ciepły i przyjazny, dający dużo satysfakcji na co dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby drzwi trafiające do waszych domów były doskonałą wizytówką dobrego gustu, zapewniały bezpieczeństwo i zdobiły architekturę nowo powstałych jak i istniejącycgh budynków mieszkalnych.
Kolekcja drzwi PINUS LINE jest optymalnym rozwiązaniem stworzonym, aby sprostać dużym wymaganiom stawianym przez obecne pokolenia. Drzwi zewnętrzne oferowane przez naszą firmę, wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii z kompozytu zbrojonego włoknem szklanym, wypełnione pianką poliuretanową stanowią idealne rozwiązanie dla klientów. Posiadają najlepsze właściwosci termiczne i akustyczne, zpewniją bezpieczeństwo, a co najważniejsze nadają niepowtarzalny urok gdyż mogą być wykonane w dowolnej kolorstyce z palety RAL jak i bogatym usłojeniu imitującym naturalny wygląd drewna. Zastosowanie kompozytu z włókna szklanego zapewnia bardzo długą żywotność produktu, eliminuje wypaczanie i rozsychanie sie powierzchni, co na dzień dzisiejszy jest największym problemem producentów drzwi drewnianych.
Z dużym zaangażowaniem stworzyliśmy wspaniałą kolekcję drzwi zewnętrznych o niepowtarzalnym wzornictwie z mozliwością zastosowania różnorodnych witraży oraz bogatej barwie i usłojeniu, co idealnie odzwierciedla piękno drewna a zarazem zapewnia maksymalną trwałość podczas eksploatacji.

Stol-Bud


Drzwi wejściowe do domu czy mieszkania to pierwszy element, na który zwracają uwagę nasi goście. Drzwi są niezbędnym elementem wyposażenia każdego budynku. Oprócz ochrony przed niesprzyjającą pogodą, drzwi wejściowe mają nas także ustrzec przed nieproszonymi gośćmi. Firma STOLBUD swoim Klientom oferuje drzwi zewnętrzne i drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.
Najważniejsza jest dla nas jakość i precyzja, dużą wagę przykładamy do każdego detalu. Oferowane przez nas produkty, w tym drzwi wejściowe, są nie tylko ładne, ale także posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed złodziejami (wzmocnione profile, antywłamaniowe zamki i inne dodatki). Drzwi antywłamaniowe firmy STOLBUD spełniają wszelkie niezbędne standardy bezpieczeństwa. Dzięki nim będą Państwo mogli poczuć się w pełni bezpieczni we własnym wnętrzu. Drzwi STOLBUD to gwarancja ciepła i bezpieczeństwa.

Stolpaw

Drzwi zewnętrzne to nie tylko ozdoba mieszkania, domu lub każdego dowolnego obiektu użytkowego. To także ochrona i bezpieczeństwo jakiego potrzebują mieszkańcy i użytkownicy obiektu.
Drzwi zewnętrzne muszą tworzyć jednolitą harmonię z obiektem. Powinny pasować do stylu budowlanego, do kolorystyki, do potrzeb użytkowników. Zarówno kolorystycznie, jak i rozmiarowo oraz technologicznie (włączając w to wszystko systemy zabezpieczające). Prócz walorów estetycznych i aspektów bezpieczeństwa, drzwi zewnętrzne muszą cechować się dużym współczynnikiem izolacji termicznej, dlatego uruchomiliśmy produkcję serii energooszczędnych drzwi pasywnych o nazwie STOLTERM. Tylko w ten sposób Państwa obiekt (zwłaszcza zimą) będzie tworzył termiczną, stylistyczną i użytkową idyllę, której synonimem będą stylowe i odpowiednio dopasowane drzwi zewnętrzne.
Producent drzwi zewnętrznych, firma Stolpaw oferuje dla Państwa pięć różnych rodzajów (technologii produkcji) drzwi zewnętrznych. Do wyboru mają Państwo:
drzwi OPTIMUM+
eleganckie drzwi NOVUM+
nowoczesną linię drzwi FAVORIT
drzwi cechujące się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej STOLTERM (energooszczędne drzwi pasywne)
drzwi aluminiowe ALUWOOD
Każdy z przytoczonych rodzajów drzwi idealnie dopasuje się do Państwa potrzeb. W ofercie firmy Stolpaw znajdują się wyłącznie drzwi drewniane. Decydując się na współpracę z naszą firmą zdobędą Państwo przekonanie, że każdy wyrób będzie sygnowany profesjonalizmem, wysoką jakością i niską ceną.

Węgrzyn

Producent wysokiej jakości drzwi drewnianych.Ćwierć wieku doświadczenia, bogata lista referencyjna oraz indywidualne podejście do każdego klienta, to tylko
część z atutów naszej firmy. Produkowana przez nas z niezwykłą starannością stolarka drzwiowa charakteryzuje się
doskonałą wytrzymałością oraz wysoką izolacyjnością termiczną, co potwierdzają badania.
Nasz bogaty park maszynowy oraz doświadczenie w produkcji stolarki drewnianej pozwalają dopasować
odpowiednie rozwiązania techniczne i wizualne do Państwa potrzeb i oczekiwań. Drzwi Węgrzyn nadają się do
nowoczesnego budownictwa jak i do dworków i kamienic. Każdy produkt  schodzący z naszej lini produkcyjnej
posiada odpowiednie certyfikaty i jest dopuszczony do stosowania w budownictwie. Wszelkie elementy składowe
stosowane do produkcji naszej stolarki pochodzą od renomowanych producentów, co zapewni Państwu trwałość
naszych drzwi na lata.Drzwi wykonane są z bardzo trwałego i wytrzymałego drewna: sosny z 5,5 milimetrowym obłogiem dębowym
lub w 100% z dębu. Stosowana przez nas odpowiednio suszona klejonka zapobiega wypaczaniu się konstrukcji
drzwi podczas wieloletniego użytkowania. Odpowiednia impregnacja drewna w procesie produkcyjnym zapewnia
trwałość naszych produktów oraz zabezpiecza drewno na długie lata.
Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną: farby kryjące z palety RAL oraz lazury ukazujące strukturę drewna sprawią,
że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasze produkty idealnie współgrają z każdą elewacją budynku.
Istnieje również możliwość  zastosowania dwukolorowego malowania drzwi.
Różnorodność oferowanych przez nas wzorów i rodzajów drzwi oraz możliwość wykonania drzwi wg. indywidulanego
projektu sprawiają, że zakupione u nas drzwi będą jedyne i niepowtarzalne. Bazowo w naszym katalogu znajduje
się ponad 100 modeli, które można dodatkowo dostosować do własnych preferencji oraz stylu architektonicznego
budynku.
Do wyboru mają Państwo również szeroką gamę klamek i szyldów zróżnicowanych pod względem kształtu i kolorów.
Dostosować można również funkcjonalność drzwi do indywidulanych potrzeb, poprzez dodatkowe elementy wyposażenia
takie jak: zamki listwowe, antaby, czytniki lini papilarnych czy elektrozaczepy. Wszystkie materiały, w które
wyposażamy nasze drzwi, pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.