Bramy

Wiśniowski

Jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram WIŚNIOWSKI®. Wydział konstrukcyjny i laboratorium techniczne w oparciu o sugestie klientów ciągle ulepsza jakość rozwiązań stosowanych w bramach. Dzięki temu na rynek trafia produkt sprawdzony i przetestowany. Jego jakość potwierdzają certyfikaty i atesty.
Bramy segmentowe i roletowe w trakcie ich używania nie potrzebują wolnej przestrzeni przed garażem. Ich płaszcz podnosi się pionowo do góry i chowa pod sufitem (segmentowa) lub roluje do skrzynki (roleowa). Obie bramy polecane są do garaży wychodzących bezpośrednio na ulicę oraz tam, gdzie jest mało miejsca przed garażem.
Skrzydło bramy uchylnej podnosi się do góry i wsuwa pod lico budynku. Dlatego samochód nie może zatrzymać się bezpośrednio przed bramą ale w odległości około 1,5 m. Bliższe ustawienie samochodu uniemożliwia jej owarcie. Natomiast brama rozwierna otwiera się podobnie jak drzwi i wymaga wolnej przestrzeni przed garażem umożliwiającej swobodny ruch skrzydeł.