Automatyka

Bft

BFT jest marką rozpoznawaną i uznaną całym świecie, a urządzenia BFT cieszą się od lat świetną opinią. Na rynku polskim produkty BFT znane i dostępne są już od 1992 roku, w którym to firma BRAMGAR, jako jedyny wówczas bezpośredni i generalny importer, wprowadziła napędy i akcesoria BFT do swojej oferty i rozbudowała pokaźną sieć odbiorców. Od tego czasu po dzień dzisiejszy napędy i akcesoria BFT oferowane, i w wielu przypadkach zamontowane przez firmę BRAMGAR, cieszą tysiące użytkowników.
Jako bezpośredni importer i strategiczny partner BFT zapewniamy niezmiennie obsługę wszystkim nowym i stałym odbiorcom oraz gwarantujemy na bieżąco kompletną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców ofertę handlową.

- napędy do bram przesuwnych
- napędy do bram skrzydłowych
- napędy do bram garażowych
- napędy do bram segmentowych-przemysłowych
- rogatki i słupy zaporowe
- napędy do bram przemysłowych-harmonijkowych
- napędy do drzwi automatycznych
- akcesoria i kontrola dostępu
- przykładowe zestawy gotowe

Came

Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka - systemy antywłamaniowe - automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

Facc

Od 1965 roku wprowadzamy innowacyjne oraz zapewniamy najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania w automatyce, kontroli dostępu oraz systemach parkingowych.

Oferta podzielona jest na cztery rodziny produktów:

Napędy do Bram i Bram Garażowych-Szlabany
Systemy Parkingowe, Kontrola Dostępu i Słupki
Wjazdy i Drzwi Automatyczne
Silniki Tubowe, Markizy i Ekrany

Nice

Firma Nice, obecna na polskim rynku od 18 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice. Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.
Automatyka do bram przesuwnych· Automatyka do bram skrzydłowych · Automatyka do bram garażowych · Automatyka do rolet · Sterowanie radiowe piloty. Alarmy.

Somfy


Kompleksowe rozwiązania automatyki dla domu
Oferta Somfy zawiera kompletne rozwiązania dla pełnej automatyki w domu każdego z Was. Nasze produkty są najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia oraz doskonałe opinie użytkowników produktów Somfy. Również jako nieliczni oferujemy nawet 5-letnią gwarancję na nasze produkty.
 
Somfy Home Motion jest zintegrowanym systemem koordynującym pracę wszystkich elementów wyposażenia w naszych domach, które zostały zautomatyzowane:
- napędy i sterowania do rolet
- automatyka do żaluzji fasadowych
- napędy i sterowania do osłon zewnętrznych
- napędy i systemy automatyczne do markiz tarasowych
- automatyka, silniki dedykowane do żaluzji i zasłon wewnętrznych
- napędy bram garażowych, bram wjazdowych

Wiśniowski

Oferta Automatyka Firmy WIŚNIOWSKI są to produkty przeznaczone do automatycznego otwierania bram garażowych i ogrodzeniowych.
Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia zamontowanie automatyki. Poprzez jej zastosowanie w prosty i bezpieczny sposób można sterować pracą każdej bramy, bez zbędnego wysiłku i fatygi. Firma WIŚNIOWSKI proponuje sprawdzone i nowoczesne automaty do bram.